SOYELLKA - zajrzyj na nasz drugi blog

piątek, 4 października 2013

Zasypani nowościami!

Jako, że sezon jesienny już na dobre się rozpoczął, a zima puka nam delikatnie do drzwi nieodzowny to znak, że nowości wielki czas. Przede wszystkim cieplejsze, milsze, przytulniejsze i nieco grubsze warstwy rajstop, pończoch oraz wszelkiego rodzaju legginsów wędrują na nasze nogi. Skarpetkowo i podkolanówkowo już też jest, za chwilę sięgniemy po ciepłe zakolanówki i getry, które cudowne ogrzeją nasze łydki. Wieczorami zaś będą nas kusiły ciepłe papucie typu balerinki oraz grube skarpetki Babuni ;).

Tak więc pochwalimy się teraz galerią nowości, taką bardzo subiektywną. Dodajmy, że jest to jedynie skromny wycinek propozycji na jesień/zimę.
Oczywiście mamy tutaj naszych ukochanych, polskich producentów - Fiore, Gabriella, Gatta, troszkę "włoszczyzny", czyli Veneziana, no i sporo innych, świetnych propozycji. Nieco produktów powraca, są wciąż przepiękne i wciąż chce się je nosić, np. rajstopy Alessia Veneziana, które już u ubiegłym sezonie gościły w naszym sklepie. Pojawiło się też parę modeli rajstop, które już dobrze znamy z wiosennej kolekcji, a tym razem możemy je oglądać w wersji "ocieplonej", jak, np. Clemis Fiore to kontynuacja Ascony, a Alpia to po prostu grubsza Sheila. Zachwyciły nas bezwarunkowo rajstopy MonaLisa, pończochy samonośne Azalia, a od Madame Tromato w wersji ecri+złoto po prostu nie możemy do tej pory oderwać wzroku.
Och, dużo by pisać, najlepiej zobaczyć!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz